• rte nin akp lilere başakşehir i destekleyin demesi

  10.
  Devlet tarafından bütün borçları silinen daha bir kaldırım taşı kadar Vergi vermeyen 3 büyüklerin alındığı söylemdir. Birincisi siyasetçi takım tutabilir. Mesut Yılmaz Başbakan iken galatasaray maçlarına giderdi. Adamlar Beşiktaşın yerli Topçuların birine verdiği bonservis ile takım kurdu. Tamam destek çok ama 3 Büyüklerde ak kaşıktan damlayan süt değil. Kan emici, sırtlan dişli aç köpek sürüsü. 2010 da Bursaspor ne güzel Faça çekmişti şimdi Başakşehir olabilir.
  2 -6 ... benimhalaumudumvar
 • aşkım 4 tane poğaça söylesene diyen kız

  7.
  Kışlık kızdır. Kışın yakıt masrafından tasarruf ettirir. Sabah yataktan kalkmayı işkence haline getirir.
  2 ... benimhalaumudumvar
 • tarihin en iyi askeri

  9.
  3.000 kişi ile 100.000 kişilik Pers ordusunu yenen iskender.

  Anadolu bozkırında yunanı erzaksız ve ikmalsiz bırakıp yok eden Atatürk.

  işin garibi iki savaşta hemen hemen aynı yerde küçük Asya da yani ege tarafında olmuş.
  1 -1 ... benimhalaumudumvar
 • günde 8 saat ders çalışmak

  30.
  8 veya 12 saat çalışarak değil gerektiği kadar çalışarak başarı elde edinebilir. Bunun için önemli olan vicdandır. Ben öğrenci iken Geometriye tam 2 yıl çalıştım ama tarihe hiç çalışmadım. Önemli olan öğrencinin kendini bilmesi eksiklerini bilmesi kendi ile doğru konuşması. Yoksa 8 saat hem çok uzun hem de bıtkınlık verecek bir süre.
  1 -1 ... benimhalaumudumvar
 • thy uçuşlarında içki verilmesin kampanyası

  11.
  Uçağa verecek parayı bulan Yurdum insanının yeni beklentisini. Sanırsam yurt içinde alkol zaten yok. Yurt dışında gavur elleri görmek için kıçını yırtan sözde muhafazakar kardeşimiz taka taka alkole takmış. Diyecek birşey yok.
  2 ... benimhalaumudumvar
 • kilise vs cami

  28.
  Güya tanrı için yapılan binalardır. Tek amaç ise oradan para alacak bir imam veya papaza ekmek teknesi açmaktır.

  Yoksa yaratan ne yapsın ibadethaneyi.
  2 ... benimhalaumudumvar
 • türkiye de abartılmış sanatçılar

  25.
  Sanatçı sınıfına bile sokulmayacak hande Yener, Gülşen , Demet Akalın üçlemesi olabilir.
  9 ... benimhalaumudumvar
 • islam ın olmadığı ülkelerde huzur olmaması

  10.
  Doğru tespittir. Daha başlarında peygamber varken birbirlerini öldüren bir barış dininin bulunduğu coğrafyadan bahsediyoruz. Taberi denilen bir tarihçinin kitabında daha o devirde Ebû cehilin kafasını koparıp cesedini bile parçaladıkları yazar. Yani inandıkları tanrı bile kitabında savaşın diye emrediyor. Peygamber ölmüş ben peygamberim diyen ve etrafında kümelenen insanları idam etmişler. O kadar çok kafası kesilen varmış ki geçenlerde ramazanda Halid bin Velid dizisini izlerken bile gizlememişler yansıtmışlar diziye. Anadolu da daha Türk yokken ansiklopedilerde şehirlerinde tarihçe kısmında emevilerin yağmaladığı şehir kalmamış bunları okumak ile geçti çocukluğum niğde Kayseri konya vs. Şehirler yağmalanmış kadın kızlar kervana takılmış hareme tıkılmış. Bugün bile ben şiiyim sen sunnisin diye birbirini öldüren bir din grubundan bahsediyoruz. iran ı, Arabistan ı, Suriyesi hepsi aynı....

  Biz bile 80 sene huzurlu yaşadık ise türklüğün sayesinde yaşadık. Kadim Türk atalarımızın bize öğrettiği öğretilerde aman diyene el kalkmaz diyordu, kadınlara değer diyordu, han ın yanına hanım oturuyordu. Şimdi sorsan islam kadına değer veriyor derler. Asıl diğeri bizim Atalar vermiş. iyiki de vermiş analarımız evin gizli reisi olmuş.

  Bizi bu coğrafyaya sokan şimdiki yöneticilerimize teşekkür etmek lazım. Islamın ne olduğunu bize gösterdikleri için benim gibi dini bütün bir insanı nasıl islamı reddeten biri haline getirdikleri için.

  Biz kadına şiddet nedir bilmezdik, pedefoli bilmezdik hele de kuran kursunda, ensest bilmezdik, kadın cinayeti bilmezdik hepsi son 15 yılda oldu veya gözle görülür hale geldi.

  Umarım birgün yine sırtımızı bu coğrafyaya döner ve kendi özümüzü buluruz. Yoksa huzurumuz kalmayacak. Allah için hırsızlık, cinayet yapacak adamlar türeyecek ve biz mutsuz olacağız. Umarım.
  5 ... benimhalaumudumvar
 • hatay usulü soslu döner

  121.
  Havası ve suyuna bağlı olduğundan en iyisi Antakya da yenilen dönerdir.
  2 ... benimhalaumudumvar
 • yeni şeyler getiriyorum